naglowek_LSR2018_3dni.jpg

 


ZAKWATEROWANIE

 

Biuro Organizacyjne pośredniczy w zamawianiu noclegów w hotelach Mercure Centrum i Victoria, znajdujących się kilkaset metrów od miejsca obrad. Uczestnicy konferencji mają możliwość zamówienia pokoju podczas rejestracji na konferencję.

Warunkiem potwierdzenia rejestracji oraz zamówienia noclegu jest dokonanie pełnej wpłaty należności w terminie 7 dni od dokonania rejestracji. Opłaty za uczestnictwo oraz zakwaterowanie proszę wpłacać na konto:

właściciel konta: PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
nazwa banku: Deutsche Bank PBC SA Oddział w Lublinie
numer konta: 05 1910 1048 2305 0063 2357 0009

 
Hotele są dostępne za pośrednictwem Biura Organizacyjnego do 26 stycznia 2018, po tym terminie uczestnicy mogą jedynie dokonywać rezerwacji indywidualnych bezpośrednio w hotelach, w miarę dostępności miejsc:

Ceny pokoi za dobę ze śniadaniami

Nazwa hotelu Pokój 1 os. Pokój 2 os.

VICTORIA ***
pokoje standard

210 zł 250 zł
MERCURE CENTRUM *** 290 zł 320 zł


 
        

 

 


ZOBACZ LOKALIZACJĘ MIEJSCA OBRAD I HOTELI NA MAPIE


Liczba miejsc w hotelach jest ograniczona,  decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat – przed dokonaniem wpłaty zalecamy kontakt z Biurem Organizacyjnym w celu sprawdzenia dostępności pokoi.

Hotele zastrzegają sobie prawo pobrania od gości w dniu przyjazdu kaucji na poczet zapłaty za ewentualne usługi dodatkowe (płatna TV, mini-bar, telefony, room service itp.). Recepcje hotelowe otrzymają imienne listy wszystkich gości, którzy zamówili pokoje i uregulowali wymagane opłaty.